Агеєва Ольга

Агеева

Стаж практики: з 2009 року

Сертифікат: Introductory 2

Вперше слово "йога" я почула ще в ранньому дитинстві: вдома було декілька книжок про йогу. Батько цікавився нею, хоча його практика була іншою. 

Першим моїм заняттям став майстер-клас йоги з партнером, його проводив на психологічній конференції Лев Тетерніков, засновник Школи Раціональної йоги в Москві. З 2000 року парна йога стала моїм захопленням поряд із танцями та туристичними походами. 

У 2005 році я почала регулярно відвідувати групові заняття хатха йоги. Через три роки кількість переросла в якість, прокинувся більш глибокий інтерес до практики, я почала займатися самостійно. У 2009 році, пройшовши конкурсний відбір, почала професійне навчання з йоги Айенгара у федерації "Йога-практика" разом із моїми теперішніми колегами. Викладаю з кінця 2009 року, а у 2012, завершивши свою архітектурну кар'єру, повністю перейшла на викладання у йога-центрі Махараджа. 

Для мене практика йоги - це не просто практика, що укріплює тіло та заспокоює розум, - це духовний шлях, що розширює рамки сприйняття та веде до повного пробудження сплячої свідомості, до Самадхі.

 

Introductory 2

Центри викладання:

Центр здоров'я та краси Махараджа Yoga & Spa
+38 (057) 731 31 03, Харків, пров. Костюринский 2 та вул. Космічна, 14,
info@yoga-kh.com

Список викладачів