Центр здоров'я та краси Махараджа Yoga & Spa

Розташувавшись в самому серці міста Харкова, ми хочемо подарувати Вам спокій і гармонію серед стресів вируючого мегаполісу. Здоров'я і молодість всупереч екології та шаленому ритму життя в сталевих джунглях. Ми пропонуємо Вам йогу - науку, що дарує впевненість у своїх силах, здатність долати свої слабкості.

Засновник центру Махараджа- Селезньова Анна, учениця Шрі БКС Айенгара і Фаїка Біріі. Сертифікований викладач йоги Айенгара (сертифікат виданий особисто Айенгаром в 2012 році, Junior Intermediate 2 - на даний момент найвищий сертифікат в Україні).

Ми познайомимо Вас з класичною хатха йогою за методом Айенгара, найпоширенішим методом в Європі, Австралії, країнах Північної і Латинської Америки. Це знайомство стане хвилюючим і приємним завдяки команді кваліфікованих інструкторів, які пройшли спеціальне навчання і отримали сертифікати міжнародного зразка.

Ми пропонуємо вам різні класи: ознайомлювальний, де ви зможете познайомитися з йогою і нашим методом її вивчення, початковий клас і клас для більш досвічених учнів. Для малюків у нас є дитячий клас, для дівчат і жінок - жіночий клас, а також йога для вагітних, йога для старшого віку.

Ми постаралися врахувати все до дрібниць, щоб створити найкомфортніші умови для Ваших занять йогою - два просторих і світлих залу для групових занять, затишний і невеликий зал для індивідуальних занять обладнані всіма необхідними матеріалами для Вашої практики.

З порога Вас зустріне привітний і уважний колектив і незабутня атмосфера домашнього затишку і індійської розкоші.

Де займатися йогою? Звичайно у нас! Наша школа йоги - відкрита для Вас! Будемо раді бачити Вас щодня з 7-ї ранку до 10 вечора! З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

Назад до списку центрів
+38 (057) 731 31 03
Харьков, пер. Костюринский, 2 и ул. Космическая, 14
info@yoga-kh.com