Новини

28 Березень 2020

Угрюмов Сергій займається йогою з 1993 р., викладає йогу Айенгара з 1994 р. Викладає в різних містах Росії, веде викладацькі курси і приймає іспити. У Ярославлі викладає в центрі йоги «Ашрайя». Сергій продовжує своє навчання в Пуні в інституті йоги Айенгара, відвідує семінари всесвітньо відомих вчителів в різних країнах світу. Щорічно Сергій проводить 10-денний семінар в Індії в Бхімашанкаре (поруч з містом Пуна і Мумбай).

Детальніше

Габріелла Джубіляро - давня учениця Б.К.С. Айенгара, керівник центру йоги Айенгара у Флоренції і співзасновник асоціації «Світло йоги» в Італії. Габріелла Джубіляро широко відома своїм динамічним підходом до йоги Айенгара, почуттям гумору, увагою до індивідуальних потреб учнів і ясністю викладу. Вона вірить, що суть поз йоги можна передати за допомогою простих, але осмислених пояснень, які допоможуть учням пробудити свідомість їх власних тіл.

Детальніше

Тетяна Толочкова займається йогою Айенгара з 1995-го року, викладає з 1998-го року. Має сертифікат Senior Int. 1. Щороку навчається в інституті Шрі Б.К.С. Айенгара в Пуні під керівництвом Гіти Айенгар і Прашанта Айенгар. Багато років була одним з провідних викладачів московського Центру йоги Айенгара. З 2007-го року постійно проживає і веде заняття в комуні Ауровіль, Таміл Наду, Індія.

Детальніше
22 - 24 Лютий 2020