Новини

Костянтин Ковальов - провідний викладач йоги Айенгара мережі «Йога-Практика» (Сертифікат Junior Intr. 2). Займається йогою з 1999 р. Викладає йогу Айенгара з 2001 р. Костянтин - харизматичний викладач, що володіє неповторним стилем подачі матеріалу і має неперевершену особисту практику.

Детальніше

Угрюмов Сергій займається йогою з 1993 р., викладає йогу Айенгара з 1994 р. Викладає в різних містах Росії, веде викладацькі курси і приймає іспити. У Ярославлі викладає в центрі йоги «Ашрайя». Сергій продовжує своє навчання в Пуні в інституті йоги Айенгара, відвідує семінари всесвітньо відомих вчителів в різних країнах світу. Щорічно Сергій проводить 10-денний семінар в Індії у місті Бхімашанкар (поруч з містом Пуна і Мумбай).

Детальніше
13 - 15 Листопад 2018

Угрюмов Сергій займається йогою з 1993 р., викладає йогу Айенгара з 1994 р. Викладає в різних містах Росії, веде викладацькі курси і приймає іспити. У Ярославлі викладає в центрі йоги «Ашрайя». Сергій продовжує своє навчання в Пуні в інституті йоги Айенгара, відвідує семінари всесвітньо відомих вчителів в різних країнах світу. Щорічно Сергій проводить 10-денний семінар в Індії в Бхімашанкаре (поруч з містом Пуна і Мумбай).

Детальніше
8 - 9 Грудень 2018

Еял Шіфроні практикує йогу з 1978 року, викладає з 1985 року. Він є старшим викладачем, керує центром йоги Айенгара в Зіхрон-Яакові (Ізраїль) і проводить майстер-класи в Ізраїлі і в усьому світі. Еял опублікував знамениту книгу "Йога зі стільцем" - повне керівництво по практиці йоги Айенгара зі стільцем. Він написав безліч статей з практики і філософії йоги, переклав дві книги Айенгара на іврит ("Дерево йоги" і "Прояснення пранаями").

Детальніше