Семінар Тетяни Толочкової (Senior Int. 1). Ворохта

26 Червень 2020
Ворохта

Тетяна Толочкова займається йогою Айенгара з 1995-го року, викладає з 1998-го року. Має сертифікат Senior Int. 1. Щороку навчається в інституті Шрі Б.К.С. Айенгара в Пуні під керівництвом Гіти Айенгар і Прашанта Айенгар. Багато років була одним з провідних викладачів московського Центру йоги Айенгара. З 2007-го року постійно проживає і веде заняття в комуні Ауровіль, Таміл Наду, Індія.

Семінар відбудеться з 30 червня по 5 липня 2018 року.

Контакти організатора:
Людмила Мартиненко +380501003970

Вимоги до учасників:

Від 1 року регулярної практики йоги Айенгара, ази стійки на голові і впевнене виконання Саламба Сарвангасани.
З собою обов'язково мати килимок, ремінь і інші матеріали по можливості.

Вартість 120 EUR

Тетяна Толочкова - учениця Шрі Б.К.С.Айенгара, що  більше 10 років живе в Індії в інтернаціональному місті Ауровіль, побудованому за ініціативою Шрі Ауробіндо, засновника інтегральної йоги.
Тетяна вперше приїжджає до України!
Тетяна активно допомагає вчителям в традиції Айенгара, відповідаючи на багато запитань з йога терапії у соціальних мережах.
Тетяна- дуже досвідчений викладач. Її професіоналізм підвищується з кожним роком. Живучи в Індії, Тетяна регулярно відвідує різні заходи в Меморіальному інституті йоги в Пуні. Вона вчилася у Гуруджі і здала особисто йому іспит на сертифікат рівня Senior Int. 1.
Авторитет і професіоналізм Тетяни Толочкової, прекрасні пейзажі Карпат, відмінна організація семінару (допомога в організації трансферу і в проживанні), об'єднання людей, однодумців - все це створює найкращі умови для глибокої, ефективної практики асан і пранаям.

Назад до новин